solar3     solar1

Четвъртокласниците, подкрепени от своите учители Стоянка Балова, Габриела Захариева и Павлина Георгиева, направиха изложба с макети на Слънчевата система, които са резултат от проект по Човекът и природата. Със своите модели любознателните ученици разкриха една малка част от тайните на необятната Вселена.
Благодарим на родителите за съдействието при реализацията на творческите решения!
Пожелаваме на децата смело и дръзко да следват мечтите си!

2019koledaЗаповядайте на  Благотворителен Коледен базар в СУ „Св. Паисий  Хилендарски“-гр. Златица
откриване: 18.12.2019г. 17:30ч.
Нов учебен корпус

На 21.06.2019г., за четвърта поредна година СУ „Св. Паисий Хилендарски” участва в инициативата „Журналисти в училище" на Фондация "Развитие на граждански инициативи", фонд „Валя Крушкина”.

Владеенето на CAE (Cambridge Assessment English) или още познато като Advanced C1- ниво за напреднали е квалификация – мечта за всеки изучаващ чужд език. Полагането на този изпит е гаранция за езикова подготовка, която изискват не само работодателите и университетите в чужбина, а вече и в България.

Slide1e