В СУ "Св. Паисий Хилендарски" започна реализацията на най-новия ни проект - обучение по японски език в електронна среда на ученици от прогимназиален и гимназиален етап. Проектът бе спечелен чрез конкурс, организиран от Японската фондация към Министерство на външните работи на Япония. Целта е подпомагане на образователни програми в условията на Ковид-19. Водещ на курса е г-жа Елеонора Колева, дългогодишен преподавател по японистика в СУ "Св. Климент Охридски". Учениците ще имат възможност да получат основни познания за японската азбука, култура и традиции. Благодарим на инж. Стоян Генов - кмет на Община Златица за подкрепата при подготовката на проекта!