След успеха на Лало Лалов от 12.а клас, който се класира за Националния кръг на олимпиадата по География и икономика, трябва да отбележим и много добрите постижения на другите ученици на областния кръг на Националната олимпиада по География и икономика: Ана- Мария Бързакова и Нино Нинов от 6.б клас заеха съответно 1-во и 2-ро място, Николета Марчева от 6.а клас се класира на 4-то място във втора възрастова група. Борил Неделев от 5.б клас е на 10-то място в първа състезателна възрастова група, която бе и най-многобройна. За учениците от пети и шести клас няма национален кръг на олимпиадата.
Деян Велков от 9.а клас се класира на първо място в шеста възрастова група.
Всички те се подготвяха по Национална програма на МОН "Ученически олимпиади и състезания", модул "Осигуряване на обучение на талантливи ученици за участие в ученическите олимпиади".
Поздравления за учениците и тяхната преподавателка г-жа Емилия Самарджиева!