Уважаеми ученици и родители, както знаете дистанционното обучение премина в нов етап. От 25.03.2020 г. по всички предмети започна преподаване на нов  учебен материал. В тази връзка моля, всички ученици да присъстват в часовете и да изпълняват поставените от учителите задачи, а родителите да осъществяват необходимия контрол върху присъствието и участието на децата си. Активното участие и изпълнение на поставените задачи от учениците се отбелязва от всеки учител и на по-късен етап ще послужи при поставянето на оценки. Ученици, които не са участвали в обучението ще се наложи, съгласно указания от МОН, да учат допълнително през лятната ваканция, за да наваксат пропуснатия материал. Предварително ВИ БЛАГОДАРЯ за проявеното разбиране!

Обратна връзка и предложения, относно провежданото обучение можете да дадете на електронния адрес на училището: Този имейл адрес е защитен от спам ботове. Трябва да имате пусната JavaScript поддръжка, за да го видите.  или на телефон: 0884258564

Вярвам, че с общи усилия ще се справим и ще завършим успешно учебната година!

Пожелавам на Вас и семействата ви здраве и багополучие!

С уважение: Аделина Павлова - Вр.И.Д. Директор

NB CoV19

Тук може подробно да се запознаете със Заповед РД-01-124 от 13.03.2020 на Министъра на здравеопазването във връзка с възникналата епидемична обстановка в страната.

Стр.1    и  Стр.2

С Ъ О Б Щ Е Н И Е

Свиквам редовно заседание № 2 на Обществения съвет при СУ „Св. Паисий Хилендарски“ гр. Златица на 14.01.2020 г. /понеделник/ от 17:00 часа при следния

ДНЕВЕН РЕД

1. Държавен план-прием 2020/2021 учебна година, гимназиален етап.
  2. Отчет за изпълнение на бюджета СУ „Св. Паисий Хилендарски“ гр. Златица за периода 01.01.2019 г. - 31.12.2019 г.
  3. Проектобюджет 2020 г. на СУ „Св. Паисий Хилендарски“ гр. Златица

Председател на Обществения Съвет: Веселин Василев