• 0728 66271 | 0728 66181
  • Този имейл адрес е защитен от спам ботове. Трябва да имате пусната JavaScript поддръжка, за да го видите.

Г Р А Ф И К

 

ПРЕДМЕТ

ДАТА/ЧАС МЯСТО НА ПРОВЕЖДАНЕ

КОМИСИЯ ПО

ОЦЕНЯВАНЕ

КВЕСТОРИ

КОМИСИЯ ПО ОРГАНИЗИРАНЕ НА ИЗПИТИТЕ

1

Български език и литература /ЗП/

-писмен

23.02.2018 год. 

к-т М. Хаинова

от 14:00 до 16:00 ч.

П. Маркова

М. Сербезова

Н. Джунакова

Д. Самарджиева

А. Павлова

Ив. Грамова

2

Български език и литература /ЗИП/

-писмен

26.02.2018 год. 

к-т М. Хаинова

от 14:00 до 16:00 ч.

 

П. Маркова

М. Сербезова

Л. Темелкова

Е. Самарджиева

 

А. Павлова

Ив. Грамова

3

Информационии технологии

-писмен

-практически

27.02.2018 год.

компютърен к-т

от 14:00 до 17:00 ч.

Д. Самарджиева

А. Павлова

М. Велчева

Д. Чернева

Цв. Гъркова

Ив. Грамова

4

Биология и здравно образование

-писмен

28.02.2018 год.

к-т М. Хаинова

от 14:00 до 16:00 ч.

 

Б. Николова

Изисква се от друго училище

Д. Дилова

П. Маркова

 

А. Павлова

Ив. Грамова

5

Химия и ООС

-писмен

01.03.2018 год.

к-т М. Хаинова

от 14:00 до 16:00 ч.

Б. Николова

К. Буюклиева

К. Юрукова

Д. Комбишкова

 

А. Павлова

Ив. Грамова

7.

Изобразително изкуство

-писмен

-практически

06.03.2018 год.

к-т М. Хаинова

от 14:00 до 17:00 ч.

Р. Серафимова

Д. Харалампиева

М. Сербезова

А. Панова

А. Павлова

Ив. Грамова

9

Физическо възпитание и спорт

-практически

07.03.2018 год.

физкултурен салон

от 14:00 до 17:00 ч.

Й. Ненова

Н. Серафимов

М. Хаинова

Д. Дилова

А. Павлова

Ив. Грамова

   

                                                                                                                                                                              Директор: Нели Стефанова

  1. Тематичен час на класа /1-12 клас/

                                срок: 26 февруари

  1. Конкурси на тема „Освободителната Руско-Турска война“
  • Историческо есе, разказ или стихотворение – участници 8-12 клас

/творбите се предават на учителите по БЕЛ и История/

  • Рисунка – участници 3-9 клас

/творбите се предават на учителите по Изобразително изкуство/

                                              срок: 26 февруари

  1. Изработване на видео „Подвигът на Освободителите – 1877/1878г.“

/организатор – г-жа Даниела Самарджиева/

  1. България помни - тържество, посветено на 3-ти март

1-ви март, 16.30ч., Читалище „Христо Смирненски“

/организатор –  г-жа  Даниела Чернева/

  1. Туристически поход  до паметника на Руските войски под връх „Баба“

                     3-ти март , 8.30ч. сборен пукт – училищния двор

/организатор –  г-жа  Йорданка Ненова/

П А И С И Е В И  П Р А З Н И Ц И

Събития и участници

Отговорници

Дата и място на провеждане

„Размисли по пътя към върха“ – среща с алпиниста Дойчин Боянов

групи „Твоят час“

Й. Ненова

Ем. Самарджиева

Б. Николова

29.11.2017г. – 13:40 часа

Читалище „ Хр. Смирненски“ - детска зала

„Рицар на добрата воля“

9. – 12. клас

Д. Славчева

4.12.2017г. – 13:40 часа

Кабинет химия

„Творческа вечер „Грижа чрез изкуство“ –

Интеракт Златица

К. Буюклиева

5.12.2017г. – 18 часа

Читалище „ Хр. Смирненски“- детска зала

„Малкото голямо четене“

1 „а“ клас

1 „б“ клас

1 „в“ клас

2 „а“ клас

2 „б“ клас

3 „а“ клас

3 „б“ клас

Кл. ръководители

Училищна библиотека

5.12.2017г., 13:50 – 14:20ч.

4.12.2017г., 10:50 – 11:20ч.

4.12.2017г., 13:15 – 13:45ч.

4.12.2017г., 11:20 – 12:00ч.

5.12.2017г., 13:10 – 13:40ч.

4.12.2017г.,13:45 – 14:15ч.

4.12.2017г.,14:15 – 14:45ч.

„Моето училище – моят втори дом“ – изложба на рисунки /1. – 8. клас/

Д. Харалампиева

 

Р. Серафимова

2. етаж на сграда начален етап;

3. етаж на нов корпус

„Паисий – будителят“  - открити уроци

-          4 „а“ клас

-          4 „б“ клас

-          10 „а“ клас

-          12 „а“ клас

Учители БЕЛ, история и цивилизация:

Г. Богданова

Ем. Тодарова

Д. Чернева

П. Маркова

Кл. стаи,  кабинет БЕЛ, история и цивилизация

5.12.2017г. – 4 уч. час

6.12.2017г. – 1 уч. час

5.12.2017г. – 5 уч. час

4.12.2017г. – 4 уч. час

Иновтивна класна стая –

В Европа с ... „българино,

знай своя род и език“

-          8 „а“ клас

 

-          5 „б“ клас

Учители АЕ:

 

 

Н. Джунакова и

М. Велчева

Д. Комбишкова и

Л. Груева

Кабинети АЕ

 

 

6.12.2017г. – 6 уч. час

 

6.12.2017г. – 4 уч. час

Празничен концерт

/1. – 12. клас/

 

Д. Самарджиева и 8. „а“ клас

Р. Серафимова

Д. Овчаров

7.12.2017г. - 11 часа

Читалище „Хр. Смирненски“ - голям салон