• 0728 66271 | 0728 66181
  • Този имейл адрес е защитен от спам ботове. Трябва да имате пусната JavaScript поддръжка, за да го видите.

Съгласно т. XII. 4. от Приложение I към Заповед № РД 09-628/29.03.2018 г. на министъра на образованието и науката, учениците в присъствието на родител (настойник) имат право да се запознаят с проверената и оценена изпитна работа след обявяване на резултатите, в периода 07 - 11 юни 2018 г., като подадат заявление до председателя на областната комисия по приемане на ученици в 8 клас.
Заявленията се подават в РУО, София-регион на адрес: гр. София, бул. Цариградско шосе 125, бл. 5, ет. 4, стая 407, от 9.30 ч. до 12.30 ч. и от 14.00 ч. до 16.30 ч. в посочените дни.
Не се разрешава по време на запознаване с изпитната работа изнасяне, копиране, преснимане или преписване на изпитна работа и на рецензиите/бележките на оценителите.

Илонка Славчева
Председател на областната комисия по прием на ученици в осми клас

  1. Тематичен час на класа /1-12 клас/

                                срок: 26 февруари

  1. Конкурси на тема „Освободителната Руско-Турска война“
  • Историческо есе, разказ или стихотворение – участници 8-12 клас

/творбите се предават на учителите по БЕЛ и История/

  • Рисунка – участници 3-9 клас

/творбите се предават на учителите по Изобразително изкуство/

                                              срок: 26 февруари

  1. Изработване на видео „Подвигът на Освободителите – 1877/1878г.“

/организатор – г-жа Даниела Самарджиева/

  1. България помни - тържество, посветено на 3-ти март

1-ви март, 16.30ч., Читалище „Христо Смирненски“

/организатор –  г-жа  Даниела Чернева/

  1. Туристически поход  до паметника на Руските войски под връх „Баба“

                     3-ти март , 8.30ч. сборен пукт – училищния двор

/организатор –  г-жа  Йорданка Ненова/

Г Р А Ф И К

 

ПРЕДМЕТ

ДАТА/ЧАС МЯСТО НА ПРОВЕЖДАНЕ

КОМИСИЯ ПО

ОЦЕНЯВАНЕ

КВЕСТОРИ

КОМИСИЯ ПО ОРГАНИЗИРАНЕ НА ИЗПИТИТЕ

1

Български език и литература /ЗП/

-писмен

23.02.2018 год. 

к-т М. Хаинова

от 14:00 до 16:00 ч.

П. Маркова

М. Сербезова

Н. Джунакова

Д. Самарджиева

А. Павлова

Ив. Грамова

2

Български език и литература /ЗИП/

-писмен

26.02.2018 год. 

к-т М. Хаинова

от 14:00 до 16:00 ч.

 

П. Маркова

М. Сербезова

Л. Темелкова

Е. Самарджиева

 

А. Павлова

Ив. Грамова

3

Информационии технологии

-писмен

-практически

27.02.2018 год.

компютърен к-т

от 14:00 до 17:00 ч.

Д. Самарджиева

А. Павлова

М. Велчева

Д. Чернева

Цв. Гъркова

Ив. Грамова

4

Биология и здравно образование

-писмен

28.02.2018 год.

к-т М. Хаинова

от 14:00 до 16:00 ч.

 

Б. Николова

Изисква се от друго училище

Д. Дилова

П. Маркова

 

А. Павлова

Ив. Грамова

5

Химия и ООС

-писмен

01.03.2018 год.

к-т М. Хаинова

от 14:00 до 16:00 ч.

Б. Николова

К. Буюклиева

К. Юрукова

Д. Комбишкова

 

А. Павлова

Ив. Грамова

7.

Изобразително изкуство

-писмен

-практически

06.03.2018 год.

к-т М. Хаинова

от 14:00 до 17:00 ч.

Р. Серафимова

Д. Харалампиева

М. Сербезова

А. Панова

А. Павлова

Ив. Грамова

9

Физическо възпитание и спорт

-практически

07.03.2018 год.

физкултурен салон

от 14:00 до 17:00 ч.

Й. Ненова

Н. Серафимов

М. Хаинова

Д. Дилова

А. Павлова

Ив. Грамова

   

                                                                                                                                                                              Директор: Нели Стефанова