• 0728 66271 | 0728 66181
  • Този имейл адрес е защитен от спам ботове. Трябва да имате пусната JavaScript поддръжка, за да го видите.

 

 

ДЛЪЖНОСТ ИМЕ/ПРЕДМЕТ
ДИРЕКТОР НЕЛИ ДИМИТРОВА СТЕФАНОВА
ЗАМ. ДИРЕКТОРИ

Кина Цвяткова Буюклиева - Химия и опазване на околната среда

Цветанка Крайчева Гъркова- Административно-стопанска дейност

ПСИХОЛОГ Донка Веселинова Славчева -Философия, Етика, Психология и логика
ГЛАВНИ УЧИТЕЛИ

Аделина Иванова Павлова- Информатика, Информационни технологии, Математика

Даниела Христова Самарджиева- Информационни технологии, Технологии, Домашна техника и икономика, класен ръководител на 8"А"

Старши учители - Подготвителен и Начален етап

Райна Георгиева Попова - подготвителна група,

Стоянка Николова Балова- Горицова- класен ръководител на 2 „А" клас

Габриела Илиева Захариева- класен ръководител на 2 „Б" клас

Гергана Тодорова Градинарова- класен ръководител на 3 „А" клас

Димка Никова Червенкова- класен ръководител на 3 „Б" клас

Емилия Тодорова Микова - Иванова- класен ръководител на 4 „Б" клас

Павлина Димитрова Божкова- Лалова- класен ръководител на 1 „Б" клас

Венета Добрева Каменова- класен ръководител на 1 „А" клас

Теодора Филипова Иванова - класен ръководител на 1 „В" клас

Борислав Тодоров Богданов - Физическо възпитание и спорт

Тинка Петрова Бачева - 1 клас

Старши учители - Прогимназиален и Гимназиален етап

Анета Иванова Панова -Математика, класен ръководител на 5 „Б" клас

Милена Василева Николова - Сербезова - Български език и литература, класен ръководител на 5 „А"клас

Румяна Иванова Серафимова - Изобразително изкуство - класен ръководител на 9 „Б" клас

Диляна Иванова Дилова - Български език и литература

Даниела Иванова Чернева - История и цивилизация, класен ръководител на 7 „А" клас

Богдана Иванова Николова - Биология и здравно образование, класен ръководител на 7 „Б"клас

Маргарита Костадинова Хаинова- Математика, класен ръководител на 10 „А" клас

Невенка Николова Джунакова - Английски език, класен ръководител на 11 "А"клас

Людмила Атанасова Темелкова - Физика и астpономия, класен ръководител на 12 „А" клас

Емилия Йорданова Самарджиева - География и икономика, класен ръководител на 6 „А" клас

Пенка Георгиева Маркова - Български език и литература, класен ръководител на 6 „Б" клас

Николай Иванов Серафимов - Физическо възпитание и спорт

Мария Николаева Велчева - Английски език

Учители Начален етап

Гергана Богданова Георгиева - класен ръководител на 4 „А"клас

Здравка Стефанова Петрова - Английски език в начален етап

Десислава Цветкова Нягулова - 4 клас

Велка Батаклиева - 1 клас

Даниела Тодорова - 2 клас

Нона Стоянова Евтиминова - 3 клас

Тодор Стоименов Цачев - Музика

Стойчо Маринов Соколов - спортни танци

Йорданка Ненова- Физическо възпитание и спорт

Десислава Харалампиева-Изкуства

Учители Гимназиален и Прогимназиален етап

Кунка Нешова Юрукова - Маркетинг и реклама, Предприемачество, класен ръководител на 9 "А" клас

Деница Красимирова Комбишкова - Английски език

Кинезитерапевт Славена Александрова Траянова
Логопед Даниел Димитров Овчаров
Медицинска сестра Невена Серафимова Димова